Telefonisch overleg voor verhoor als verdachte van een misdaad of misdrijf.
€149.00

- Opgesteld door juridische experten
- Vandaag besteld, morgen eerste contact
- Niet geleverd, geld terug!
Korte beschrijving
Bespreek met een advocaat wat je wel en niet mag zeggen tijdens het verhoor
Details
Als je verdacht wordt van een misdrijf of misdaad dan kan de politie je tot 24 uur lang vasthouden om een verhoor af te leggen. Alvorens het verhoor af te nemen is de politie verplicht om de zaken waarvan je verdacht wordt duidelijk voor te stellen.
Je hebt recht op 30 minuten overleg met een advocaat alvorens je aan het verhoor begint. Men noemt dit het consultatierecht. Tijdens het verhoor heb je ook recht op een advocaat die jou bijstaad. Dit heet het bijstandrecht. De advocaat mag het verhoor niet onderbreken, buiten 1x bij nieuwe strafbare feiten. Dan kan hij een onderbreking inlassen van 15 minuten voor een nieuw overleg.
Met Jureca kan je via dit product een telefonisch overleg voor het verhoor boeken met een advocaat.
Je kan met de advocaat jouw situatie bespreken en bekijken wat de beste opties zijn. Indien je dat wenst kan je ook verdere afspraken maken voor een bijstand bij je verhoor.
Hoe werkt het?
- Selecteer een product en duw op "Kies een specialist".
- Beschrijf je vraag of probleem zo duidelijk mogelijk en voeg eventueel een document of foto toe.
- De advocaat contacteert jou zo spoedig mogelijk en overlegt met jou.
- Je maakt verdere afspraken met de advocaat.
Inbegrepen
- Telefonisch overleg voor het verhoor
- Privacy. Alles wat u bespreekt langs de telefoon met de advocaat of jurist is vertrouwelijk. Immers is de advocaat gebonden door het beroepsgeheim.
Niet inbegrepen
- Bijstand bij het verhoor
- Extra werk of vragen voor de advocaat of jurist nadat je de het geschreven advies hebt ontvangen.
Veelgestelde vragen

Al 13 jaar vertrouwd door meer dan 85.000 Vlamingen.
